ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

2021 Yılı Mesajı

31 Aralık 2020

Binlerce yıldır, onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış, her bucağında ayrı bir tarih barındıran, töresine, geleneğine bağlı aziz ve muhterem insanların şehri; Afyonkarahisar.
Hüznün, üzüntü ve sevinçlerimizin geride bırakıldığı milletimizle birçok hatıra biriktirdiğimiz, tarihi buluşlara sevindiğimiz, ilimizde büyük yatırımlarla buluştuğumuz 2020 yılını uğurlarken, yeni umutlara yelken açtığımız 2021 yılına erişmenin kıvancını yaşıyoruz.
2020 yılında tüm dünya da yaşanan pandemi kaynaklı sorunlara rağmen, ülkemiz milletimizin desteği ile birçok badireyi başarıyla atlatmıştır. Hep birlikte Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda önüne çıkan engelleri Aziz Milletimizin desteği, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde birer birer aşarak büyük başarılara imza attık.
2020 yılında sağlıktan, bilime, enerjiden, savunmaya birçok alanda sayısız eser ve buluş milletimizin hizmetine sunuldu. Karadeniz’de tespit edilen doğalgaz rezervi milletimizi sevince boğarken, yerli SİHA Akıncı’da göğsümüzü kabartarak hepimizi gururlandırdı. Dünya devi ülkeler pandemi karşısında çaresiz kalırken, ülkemizin virüs karşısında gösterdiği direnç ve yerli sanayimizin ürettiği ventilatörler yine hepimiz için gurur kaynağı oldu. Gönül coğrafyamızda mağdur ve mazlum insanlara uzanan şefkat eli Ülkemiz ’in buradaki kardeşlerimize verdiği destek hepimiz için kıvanç kaynağı olmuştur. Bu yardımların yanı sıra dünyanın önde gelen ülkelerine yapılan sağlık malzemesi yardımları da yine bizler için büyük birer gurur vesilesi oldu.
Bu duygular ile 2021 yılında Türkiye’mizin daha güzel günlere erişmesini, milletimizin huzur ve mutluluğu için daha çok çalıştığımız her anlamda bir önceki yıldan daha bereketli bir yıl olmasını dileyerek, tüm hemşerilerimizin yeni yılını tebrik ediyorum.

Son Haberler

Erzurum Kongresi 102 Yaşında

23 Temmuz 2021

Bayram; Teslimiyet, Paylaşmak, Hoşgörü ve Yardımlaşmadır

19 Temmuz 2021

“Tarihte Görülmemiş Bir Cesaretle Millet Darbeye Dur Dedi”

15 Temmuz 2021

Bosna Dostluk Grubu Öğrencileri Kabul Etti

13 Temmuz 2021

“Afyonkarahisar Spor’un Başkenti Olacak”

13 Temmuz 2021

Milletimizin Emrinde ve Yanındayız

05 Temmuz 2021