ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“Kongrelerimiz Şölen ve Bayramdır”

18 Kasım 2020

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Cumartesi günü Prof.Dr.Veysel Eroğlu Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan AK Parti Afyonkarahisar 7.Olağan İl Kongresi ile ilgili açıklama yaptı.

“Kongrelerimiz Şölen ve Bayramdır”

Milletvekili Özkaya, AK Parti kongrelerinin bayrak değişimi olduğunun altını çizerek “Kurulduğu günden bu yana inandığı değerleri muhafaza etmek amacıyla milletimizin belirlediği istikamette Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kutlu yürüyüşümüze devam ediyoruz. Bu yürüyüşümüzün omurgası ve temel taşı şüphesiz ki teşkilatlarımızdır” dedi.  “AK Parti teşkilatları ve AK Parti kadroları, dünyadaki mazlum ve mağdurların Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın nezdinde AK Parti’ye ümit bağladığının bilinci ile hareket etmektedir. Bu nedenle partimiz kongreleri birlik, beraberlik ve kardeşlik şuuru ve şölen havasında icra edilen kongrelerdir.” dedi.


“Ak Parti Vefa Hareketidir”

Milletvekili Özkaya, “Diğer siyasi partilerin aksine Cumhurbaşkanımzın da büyük önem verdiği ve kamuoyunca da bilindiği gibi AK Partimiz bir vefa hareketidir. Ve kesinlikle eskisi yoktur. Görev almış veya görevini devretmiş tüm kardeşlerimiz teşkilat mensuplarımız dün olduğu gibi bugünde başımızın tacıdır” sözleriyle AK Parti’nin vefa hareketi olduğuna değindi. Özkaya  geçmişten günümüze AK Parti teşkilatlarında görev alan sandık yönetim kurulu başkanından İL Başkanı’na kadar tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

“Sezen’e teşekkür, Uluçay’a tebrik”

Milletvekili Özkaya son olarak açıklamasında “Bugüne kadar İl Başkanı olarak teşkilatımızda mesai harcayan tüm geçmiş il başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Özellikle son 2 seçimde birlikte çalıştığımız ve geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan Hüseyin Sezen’e de hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum. Görevi devralan ve başarıyla ifa edeceğinden şüphe duymadığımız Hüseyin Ceylan Uluçay başkanımıza da üstün muvaffakiyetler diliyorum. Kongremizin şimdiden hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ederken tüm hemşehrilerimizi kongremize bu vesile ile davet ediyorum” sözlerine yer verdi.

Son Haberler

24 Temmuz Gazeteciler ve Bayramı Kutlu Olsun

24 Temmuz 2021

Erzurum Kongresi 102 Yaşında

23 Temmuz 2021

Bayram; Teslimiyet, Paylaşmak, Hoşgörü ve Yardımlaşmadır

19 Temmuz 2021

“Tarihte Görülmemiş Bir Cesaretle Millet Darbeye Dur Dedi”

15 Temmuz 2021

Bosna Dostluk Grubu Öğrencileri Kabul Etti

13 Temmuz 2021

“Afyonkarahisar Spor’un Başkenti Olacak”

13 Temmuz 2021