ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

Afyonkarahisar için Hemen Şimdi

20 Mart 2023

Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya 28. Dönem Milletvekilliği seçimleri için AK Parti Genel Merkezinde Aday Adaylığı başvurusunu yaptı.
Afyonkarahisar için Hemen Şimdi
Başvuru sonrası açıklamalarda bulunan Milletvekili, ” Afyonkarahisarlı bir memleket sevdalısı olarak, yıllar önce memlekete hizmet amacıyla çıktığımız bu yolda 2023 seçimleri gibi çok önemli bir kavşak noktasına gelmiş bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımızın yıllar önce belirlediği hedeflerden birisi olan 2023 seçimlerine giderken, hastanelerimiz, yolarımız, üniversitelerimiz, yerli uçaklarımız, otomobilimiz, gemilerimiz, silah sanayimiz, gibi çok önemli işleri başarmış bir hükümet olmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milletimizin teveccühü ile 20 yılı aşkın iktidarında yaptıkları hizmetlerle Milletin kalbinde yer eden bu kutlu davada bulunmak bizler için torunlarımıza bırakacağımız en büyük övünç kaynağıdır.
Ülkemiz için son derece önemli olan bu seçimlere giderken diğer tarafa bakınca, malumunuz, ülke yönetimine talip olduğunu iddia eden arkadaşların masa kavgasını hep birlikte kameralar önünde seyrediyoruz. Orası senin burası benim, senin dediğin değil benim dediğim hesabında olan kurgu masadan bu millete hiçbir hizmet de çıkmaz, hiçbir fayda da çıkmaz. Yapmış olduğumuz esnaf ziyaretlerinde, vatandaşlarla buluşmalarımızda hemşehrilerimizle birlikte sohbet ederken bir kurgu masaya bakıyoruz, bir bizim tarafa bakıyoruz. Bizler bir şey demeden farkı vatandaşlarımız söylüyor zaten. Hamdolsun Milletimizin elinde öyle bir kantar var ki, demokrasiye geçildiği tarihten itibaren bu zihniyete iktidarı teslim etmemiş. Görünen o ki bundan sonrada etmeyecek.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüzde bizlerde aday adaylığı başvurumuzu yaptık. İnşaAllah yeni dönemde de, Cenabı Allah Afyonkarahisarımıza, memleketimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Bu vesile ile bir kez daha yapılacak seçimlerin milletimize ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023