ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“AK Parti Bir Vefa Hareketidir.”

07 Ocak 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar’da bir dizi program ve ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlar ile buluştu.

Afyonkarahisar’da her zaman olduğu gibi yoğun bir program gerçekleştiren Milletvekili Özkaya, Afyonkarahisar Valiliğinde düzenlenen koordinasyon toplantısına katıldı, akabinde Nazmi Saatçi Mahallesinde Cuma namazı sonrasında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Özkaya, AKÜ tarafından düzenlenen Veteriner Fakültesi hayvancılık ağılı açılışına da Milletvekilleri Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve partililer ile katıldı.

Milletvekili Özkaya ve Yurdunuseven daha sonrasında Afyonkarahisar Tuğla Üreticisi İş Adamları Derneği (TUĞSAD) Yönetimi ile bir araya gelerek, sektörün talep, öneri ve sorunlarını dinledi. Sektör hakkında sanayiciler ile uzun bir toplantı yapan Özkaya, daha sonrasında geçtiğimiz günlerde abisini kaybeden Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik’e taziye ziyaretinde bulunarak, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey ile Özel Gündem programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ziyaretlerine devam eden Milletvekili Özkaya, geçmiş dönemlerde AK Parti kadrolarında görev alan kişileri Milletvekili Yurdunuseven ile birlikte ziyaret ederek, “AK Parti bir vefa hareketidir, partimizin bugünlere gelmesinde emeği olan büyüklerimizi, kardeşlerimizi unutmamız söz konusu değildir. Her zaman birlikte, Cumhurbaşkanımız liderliğinde yarınlarımız için çalışmaya devam ediyoruz, İnşallah gelecekte de çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023