ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“AK Parti Bir Vefa Hareketidir.”

07 Ocak 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar’da bir dizi program ve ziyaretler gerçekleştirerek vatandaşlar ile buluştu.

Afyonkarahisar’da her zaman olduğu gibi yoğun bir program gerçekleştiren Milletvekili Özkaya, Afyonkarahisar Valiliğinde düzenlenen koordinasyon toplantısına katıldı, akabinde Nazmi Saatçi Mahallesinde Cuma namazı sonrasında esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Milletvekili Özkaya, AKÜ tarafından düzenlenen Veteriner Fakültesi hayvancılık ağılı açılışına da Milletvekilleri Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve partililer ile katıldı.

Milletvekili Özkaya ve Yurdunuseven daha sonrasında Afyonkarahisar Tuğla Üreticisi İş Adamları Derneği (TUĞSAD) Yönetimi ile bir araya gelerek, sektörün talep, öneri ve sorunlarını dinledi. Sektör hakkında sanayiciler ile uzun bir toplantı yapan Özkaya, daha sonrasında geçtiğimiz günlerde abisini kaybeden Yaylabağı Belediye Başkanı Niyazi Akgedik’e taziye ziyaretinde bulunarak, Kanal 3 ekranlarında Mehmet Emin Güzbey ile Özel Gündem programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Ziyaretlerine devam eden Milletvekili Özkaya, geçmiş dönemlerde AK Parti kadrolarında görev alan kişileri Milletvekili Yurdunuseven ile birlikte ziyaret ederek, “AK Parti bir vefa hareketidir, partimizin bugünlere gelmesinde emeği olan büyüklerimizi, kardeşlerimizi unutmamız söz konusu değildir. Her zaman birlikte, Cumhurbaşkanımız liderliğinde yarınlarımız için çalışmaya devam ediyoruz, İnşallah gelecekte de çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Son Haberler

“Afyonkarahisar’da Tüm Belediyeleri AK Belediyecilik ile Buluşturacağız.”

01 Aralık 2023

“Milletimizin Gönlüne Girecek Adayları Belirleyeceğiz”

12 Kasım 2023

“Yaparsa AK Parti Yapar”

10 Kasım 2023

Türkiye Cumhuriyeti 100. Yaşında

29 Ekim 2023

“3 İlçemiz ile 1 Beldemize Doğalgaz Hayırlı Olsun”

26 Eylül 2023

Özkaya,  TMO Tüm Hububat Ürünlerini Alacak.

03 Temmuz 2023