ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“AK Parti ile Afyonkarahisar Tarih Yazacak”

17 Nisan 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Adayı ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, 28. Dönem Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimleri dolayısıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Seçim çalışmalarına yoğun şekilde devam ederek, il merkezi, ilçeler, köy ve beldelerde ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Özkaya, “Milletimiz ve Afyonkarahisar’ın kantarı belinde olan aziz insanları ziyaretlerimiz esnasında bize gösteriyor ki 14 Mayıs’ta AK Parti ve Cumhurbaşkanımıza en büyük destek yine ilimizden gelecek. Afyonkarahisarlılar, kimin ne olduğunu, kimlerin kimlerle birlikte ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne kast ettiğin biliyor. Hemşerilerimiz, Afyonkarahisar’a tarihi yatırımları kavuşturanlar ile sadece laf üreteni çok iyi ayırt ediyor. Elhamdülillah milletimizin engin feraseti ile bizlere yine gösteriyor ki, hem AK Parti Cumhur İttifaki ile birlikte Mecliste güçlü bir çoğunluğu elde edecek, hemde Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek oranla ilk turda Cumhurbaşkanı olarak seçmiş olacağız. İnanıyorum ki AK parti ile Afyonkarahisar halkı bu seçimde tarih yazacak.” dedi. Milletvekili Özkaya, programlarını Afyonkarahisar merkez ağırlıklı olarak neredeyse tüm ilçelerde gerçekleştiriyor. Bir günde 3 ilçede program yapan Özkaya’ya AK Parti teşkilatları ve vatandaşlardan da yoğun ilgi oluyor.
“Milletimiz Kuva-yi Milliye Ruhunu Tercih Edecektir”
Türkiye Yüzyılı vizyonunun meşalesinin Afyonkarahisar’dan yakıldığının altını çizen Özkaya, “Bugün milletimizin huzuruna bir tarafta Ülkemizi 2002’den bu yana muassır medeniyetler seviyesine çıkarmak için gece gündüz çalışan Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Kadrolar ile diğerleri çıkmış durumda. Birçok bölücü örgüt ve yapının desteklediği adayların kimler olduğunu, kimerle iş tutarak boş vaatlerde bulunduğunu milletimiz çok iyi biliyor. Bizlerde Milletimizin huzuruna yaptığımız projeler ve hizmetlerimizle çıkarak Afyonkarahisar için Az Laf, Çok İş, doğru adımlarla durmadan yola devam diyerek çıkıyoruz. Milletimiz ya izzetli bir geleceği yada zilleti tercih etmek arasında kaldığında elbette her Türkiye sevdalısı, Atatürkçü, milliyetçi ve muhafazakar kimliğine bakmaksızın Kuvâ-yi Milliye ruhunu tercih edecektir. AK Parti olarak birbirinde değerli 6 adayımız ile milletimizin huzurundayız. Afyonkarahisarlıların desteği ile 6 milletvekilini de ilimizden Meclise göndermek istiyor ve bunun için tüm kadrolarımız ile yoğun şekilde çalışıyoruz” dedi.

 

Son Haberler

Milletin Kahramanlık Destanı

17 Temmuz 2024

Kiraz Bahçeleri ve Meyve Hali Ziyareti

01 Temmuz 2024

Kurban Paylaşmak ve Teslimiyettir

14 Haziran 2024

Milletimizle Her Zaman Birlikteyiz

14 Haziran 2024

TOKİ’de İndirim Müjdesi

06 Haziran 2024

Enerji Yatırımları Hızla Devam Ediyor

30 Mayıs 2024