ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Dinar, İhsaniye Kayıhan ve Merkezde seçim çalışmaları gerçekleştiren Milletvekili Özkaya, AK Parti SKM açılışları ile teşkilatları ve vatandaşlarla buluşuyor. Türkiye’nin çok önemli bir eşikte olduğunu ifade ederek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemiz büyük bir dönüşüm yaşıyor. Şu anda çok önemli bir eşikteyiz. Türkiye savunma sanayinde önemli atılımları AK Parti’nin istikrarlı hükümetleri sayesinde gerçekleştiriyor. İnşallah bu aşamaların sonrasında savunmada, ekonomide ve bir çok alanda tam bağımsız, kendi kendine yeten bir ülke olacağız. Bunu Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve milletimizin ona olan güvenine borçluyuz” dedi.

31 Mart seçimleri için hayal vaatler ile vatandaşın aldatılmaya çalışıldığına dikkat çeken Milletvekili Özkaya, muhalefet adaylarının Afyonkarahisar ve ilçelerini tanımadığını belirterek, “Halk ile seçimden seçime bir araya gelen, çok bağırınca halkın yanında olduğunu düşünenleri 31 Martta büyük bir hüsran bekliyor. Milletimiz her zaman yanında olan, onların refah ve yaşam kalitesini yükselten gerçek belediyecilik anlayışından ve AK Parti’den büyük bir memnuniyet duyuyor. Hükümetlerimiz ve belediyelerimiz halkımızın hayatını kolaylaştırmak için önemli çalışmaları hayata geçiyor, İnşallah bu yolda çalışmalarına devam edecek” dedi. Her alandaki dev atılımların yanı sıra bazı sorunlarında yaşandığının altını çizerek, tüm sıkıntıların çözüm adresinin yine AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın olduğunu belirten Milletvekili Özkaya, “Elbette sorunlarımız var. Ekonomik, sosyal sıkıntılarımız var. Emeklililerimiz dar gelirlerimizin bir kısmı zorluklarla karşı karşıya. Bunlarla ilgili de Sn. Cumhurbaşkanımız çözüm noktasında yapılacak çalışmalar için talimatı ilgili bakanlıklara verdi. İnşallah milletimiz ile birlikte hepsinin üstesinden geleceğiz” dedi.

Afyonkarahisar’ın önümüzdeki 5 yılda AK Parti Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yeni döneme merhaba diyeceğini ifade eden Özkaya, “Ak Parti olarak Afyonkarahisar’daki 60 belediyeyi alarak milletimize merkezi hükümet ile yerel yönetimin uyumu sayesinde muazzam hizmet ve eserleri sunmak istiyoruz. Afyonkarahisar’da da Başkanımızın çok önemli şehrimizin trafik, ekonomik, kentsel dönüşüm ve sosyal anlamda sorunlarını ortadan kaldıracak projeleri var. İnşallah Afyon yine Cumhurbaşkanımız liderliğinde AK Parti’den yana tarihi bir tavır ortaya koyacak. Ben buna inanıyorum” dedi.

Son Haberler

Milletin Kahramanlık Destanı

17 Temmuz 2024

Kiraz Bahçeleri ve Meyve Hali Ziyareti

01 Temmuz 2024

Kurban Paylaşmak ve Teslimiyettir

14 Haziran 2024

Milletimizle Her Zaman Birlikteyiz

14 Haziran 2024

TOKİ’de İndirim Müjdesi

06 Haziran 2024

Enerji Yatırımları Hızla Devam Ediyor

30 Mayıs 2024