ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“Dogru Adımlarla Yola Devam”

14 Nisan 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, ilçe ve köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Doğru adımlarla yola devam sloganıyla yeniden Afyonkarahisar AK Parti Milletvekili Adayı olan Ali Özkaya, ziyaretlerine Afyonkarahisar Merkez, Sultandağı ve Çobanlar ilçelerinden başladı. Afyonkarahisar Merkezde Sanayi Sitesinde esnaf ziyareti ve sonrasında Harbiş pazaryerini ziyaret ederek, vatandaşlarla buluşan, Milletvekili Özkaya’ya ilgi yoğun oldu. Sultandağı ilçesine bağlı Kırca Köyünde yapımı devam eden Hal Dükkanları inşaatında incelemelerde bulunarak, vatandaşlara dükkanların 60 gün içerisinde teslim edileceğini müjdesini veren Milletvekili, Çobanlar Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına katılarak burada da vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Milletimiz AK Parti’nin Yanında Yer Alacaktır.

AK Parti Dinar İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katılmak için yola çıkan Milletvekili Özkaya, Dinar ilçe girişinde büyük bir konvoy ve coşku ile karşılandı. Bura da çağrıda bulunarak, “Milletimizin ferasetine güveniyoruz. İnşallah milletimiz bu seçimlerde tercihini yerli ve milli savunma sanayine, TOGG arabasına ve muazzam yatırımlardan yana kullanacak. Milletimiz ülkemizin bütünlüğüne kast eden, kardeşliğimizi hedef alan ittifaklara Afyonkarahisar’dan güzel bir tokat atacak, bu oluşumları siyaset çöplüğüne gönderecektir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılını inşa edecek olan milletimize hizmet etmek bizler için en büyük gurur kaynağıdır. Milletimiz marjinal sol terör örgütlerinin yanında değil, milli bir duruş gösteren AK Partimizin yanında yer alacaktır. İnşallah AK Parti olarak Milletimize hizmet edecek birbirinden değerli 6 adayımız ile Afyonkarahisar’da tarih yazacağız” dedi.

 

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023