ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“Milletimizin Umudu AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’dır”

04 Nisan 2022

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali ÖZKAYA hafta sonunda ilimizde birtakım programlara katıldı.
Milletvekili Ali Özkaya hafta sonunda Afyonkarahisar programına Vali Gökmek Çiçek ve İl yöneticileri ile birlikte Afjet Afyonspor’un Serik Spor karşısında elde ettiği 1-0 ‘lık galibiyet maçında destek vermek üzere tribünlerde yer aldı.
Sonrasında Ak Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Uluçay, İl Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk ile birlikte Engelsiz Yaşam Merkezinde otizmli çocuklar ile bir araya gelerek Yaşam Merkezi yöneticilerinden bilgiler aldı.
Devamında Sinapaşa ilçesine geçen Milletvekili Özkaya İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ile birlikte AK Parti Sinanpaşa İlçe Teşkilatını ziyaret ederek Ak Parti İlçe Başkanı Nuri Köse, Belediye Başkanı Erdal Karaman ve teşkilat mensupları ile istişarelerde bulundu. Sinanpaşa’da Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevine yeniden seçilen Bekir Gündoğdu’yu işyerinde ziyaret eden Ak Parti heyeti daha sonrasında yine esnaf ziyaretleri yaptı. Esnaf Odası Başkanlığına yeniden seçilen Bekir Gündoğduyu ve yönetimini tebrik eden Milletvekili başarılarının devamını dileyerek Ak Parti olarak esnaflarımızın makul taleplerinin her zaman destekleyicisi olduklarını ve yaşanan küresel buhranda da ellerinden gelen tüm desteği sağlayacaklarını belirtti.
Buradan Düzağaç Beldesine geçen Milletvekili ve Ak Parti yöneticileri Düzağaç Belde Başkanı Ahmet Aydın ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi. Esnaf ziyaretlerine Düzağaçta da devam eden Milletvekili sonrasında Güney Belediye Başkanı Erol Karabacak’ı ziyaret ederek belediye ile ilgili bilgiler aldı. Güney Belediyesi tarafından organize edilen iftar programına katılan Milletvekili burada vatandaşlarla bir araya gelerek hasbihal etti. Sinanpaşa ilçesinde büyük yatırımlar yapıldığının altını çizen Milletvekili hamdolsun Ak Parti teşkilatları ilk günkü heyacanı ile dinamizmini korumaktadır. Sinanpaşalı 2023 yolunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en yüksek şekilde destek sağlayacaktır. Bundan hiçbir şüphepimiz yoktur. Milletimizin Umudu AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’dır, dedi.
Paşa Camiinde kılınan teravih namazı sonrası Afyonkarahisar Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Etkinlikleri alanını Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Uluçay, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve parti yöneticileri ile birlikte gezen Milletvekili burada esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Ak Parti İl Gençlik Kolları tarafından organize edilen sahur programına katılan Özkaya ve Uluçay burada da gençlerle bir araya gelerek güncel meseleler üzerine sorulan soruları cevapladı. Gençlerle zaman zaman bir araya geldiklerini ifade eden Milletvekili bu vesileler ile genç arkadaşların duygu ve düşüncelerini öğrenerek onların farklı bakış açılarını yakalama fırsatı bulduğunu belirterek bu güzel programa katılan ve organize eden arkadaşlara teşekkür ediyorum dedi.

 

Son Haberler

Milletin Kahramanlık Destanı

17 Temmuz 2024

Kiraz Bahçeleri ve Meyve Hali Ziyareti

01 Temmuz 2024

Kurban Paylaşmak ve Teslimiyettir

14 Haziran 2024

Milletimizle Her Zaman Birlikteyiz

14 Haziran 2024

TOKİ’de İndirim Müjdesi

06 Haziran 2024

Enerji Yatırımları Hızla Devam Ediyor

30 Mayıs 2024