ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

Milletin Emrinde Hizmet Dolu Nice AK Yıllara

14 Ağustos 2021

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali ÖZKAYA, AK Parti’nin 20 yıl önce Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN önderliğinde kurulduğunu belirterek, kurulduğu günden bu yana iktidara gelmesiyle birlikte Türkiye’nin her alanda büyük ilerlemeler kaydettiğini ve bunun halka hizmet anlayışının bir tezahürü olduğunu bildirdi.
AK Parti’nin 20’nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle açıklamalarına devam eden Milletvekili Özkaya, “AK Partiyi diğer partilerden ayıran en önemli noktanın AK Partinin kadim davamızın bugünkü temsilcisi olmasıdır. Güçlü bir liderle tekrar Dünyada baş rol üstlenen bu anlayışın kökleri Osmanlıya, Selçukluya uzanan 1400 yıl öncesine dayanmaktadır..
Türkiye Cumhuriyeti tarihinde demokrasi adına büyük bir dönüm noktası olan 14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimiz demokrasi içinde her kesimi kucaklayarak milletimizin sesi olmuş, Cumhuriyetimizi devletler arenasında söz sahibi bir noktaya taşımıştır. Mazlum, mağdur ve kimsesizlerin kimsesi olmayı kendisine misyon edinmiş olan Partimiz, liderimiz ile birlikte Millet Devlet için anlayışını, devlet millet içindir anlayışına çevirmiştir” dedi. AK Parti denildiğinde milletin ortak hafızasına yatırılar, yenilik ve icraatların oluşturduğu hizmet destanlarının geldiğini belirten Milletvekili Özkaya, “20 yıldır milletine hizmet eden AK Parti Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Ülkemizi hedef alan nice harici ve dahili badireleri milletimizle birlikte göğüsleyerek bertaraf etmeyi başarmıştır. Yola çıktığın günden itibaren bir çok engellemeyle karşılan partimiz, son olarak 15 Temmuz’da tarihte görülmemiş alçaklıkta bir girişime Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimiz ile dur demiş, tüm dünyaya demokrasi dersi vermiştir” dedi.
Milletvekili Özkaya, “Bu vesile ile bir kez daha, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türk siyasi tarihine adını her alanda altın harflerle yazdırmış olan Partimizin kuruluşunda emek vermiş ve bugünlere gelmesinde çaba göstermiş AK kadrolarını, sandık kurulu yönetiminden, genel merkez yönetimimize kadar partimizin tüm değerli mensuplarını kutluyorum. Halkımızla birlikte ve milletin emrinde hizmet dolu nice AK yıllar diliyorum” dedi.

Son Haberler

Milletin Kahramanlık Destanı

17 Temmuz 2024

Kiraz Bahçeleri ve Meyve Hali Ziyareti

01 Temmuz 2024

Kurban Paylaşmak ve Teslimiyettir

14 Haziran 2024

Milletimizle Her Zaman Birlikteyiz

14 Haziran 2024

TOKİ’de İndirim Müjdesi

06 Haziran 2024

Enerji Yatırımları Hızla Devam Ediyor

30 Mayıs 2024