ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun ”

02 Mayıs 2022

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Özkaya “Ramazan Bayramımız Mübarek Olsun ”

Ramazan ayını huzurla hep birlikte milletçe yaşandığını ifade eden Milletvekili Özkaya, “Rahmet ve mağfiret ayı olan mübarek Ramazan ayının sonunda bayrama erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.  Ramazan ayı vesilesi ile kardeşlik, yardımlaşma, sevgi ve dayanışma gibi duygularımız güçlenerek, iftar sofralarında paylaşmanın manevi hazzını hep birlikte yaşadık. Ramazan ayında hemşehrilerimiz ile iftar, sahur ve teravih namazlarında bir araya gelerek aramızda bağları daha da güçlendirmenin mutluluğunu yaşadık. Bu manevi iklim içerisinde, inananlara Yüce Allah’ın hediyesi olan Ramazan Bayramına erişip, 11 ayın sultanı Ramazan’a veda ediyoruz. Bu Ramazan ayında oluşan kardeşlik, dayanışma ve sevgi iklimin 12 ay sürmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Gelin bu manevi iklimi hep birlikte 12 aya yayalım. Ramazan ayı boyunca tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadet, hayır ve hasenatların Rabbimizin dergâhı izzetinde kabul olmasını diliyorum” dedi.

“Bu Bayramın Birlik ve Beraberliğimizi Pekiştirmesini Diliyorum”

Bayramların da paylaşma, kardeşlik, birlikte anlamları taşıdığını ifade eden Milletvekili Özkaya, “Ramazan Bayramına hep birlikte erişmenin mutluluğunu, ailemiz, akrabalarımız, komşularımız ve dostlarımız ile beraberce yaşayalım. Her bayramda olduğu gibi bu bayramda önce yakın efradımız olmak üzere, kimsesizlerin kapısını çalıp, onların bayramlarını tebrik edelim. Yüce Allah’ın rahmet ve mağfiretinden azami derecede istifade edelim. Bu Ramazan Bayramı, küskünlüklerimizin sona erdiği, dostluk ve kardeşliklerimizin güçlendiği, ilişkilerimizin pekiştiği bir bayram olsun. Bu düşünceler ile Ramazan ayımızın rahmet ve bereketini bizlere yaşatan Allah’a şükrediyor, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağımız nice bayramlara erişmeyi niyaz ediyorum. Tüm hemşerilerimin ve İslam Âleminin bayramını tebrik ederek, Ramazan bayramının ülkemiz ve insanlık için hayırlara vesile olmasını dilerim” dedi.

 

 

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023