ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“STK’lar TBMM AK Partili Eroğlu ve Özkaya ile Bir Araya Geldi”

25 Mayıs 2022

 

Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ve Kanaat Önderleri TBMM’de AK Parti Milletvekilleri Veysel Eroğlu ve Ali Özkaya’nın misafiri oldu.

“STK’lar TBMM AK Partili Eroğlu ve Özkaya ile Bir Araya Geldi”

Milletvekilleri Eroğlu ve Özkaya, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Burhan İşleyen’in de katılımı ile Afyonkarahisar’daki STK Temsilcilerini TBMM’de misafir ettiler. STK’ların faaliyetleri ve sorunları üzerine gerçekleşen toplantıda, STK Temsilcileri Afyonkarahisar’daki projeleri ve çalışmalarını anlatarak, Milletvekillerinden destek talep ettiler.

Toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu “Sivil Toplum Kuruluşları bütün Dünya’da çok büyük öneme sahip kuruluşlardır. Çünkü STK’lar düşünce ve fikirleri ile toplumları yönlendiren, vatandaşlar için faydalı hizmetler yapan çok faydalı kuruluşlardır. Afyonkarahisar’da da çok sayıda sivil toplum kuruluşu bulunmaktadır. Bu kuruluşların çok değerli ve faydalı çalışmalarına hepimiz şahidiz. Ancak bu hizmetlerin daha yukarıya taşınması için, iyi bir koordinasyonla vazife dağılımı yapılması esastır. Bu minvalde Afyonkarahisar’da bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle Milletvekillerimiz Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcımız Burhan İşliyen ile birlikte Gazi Meclisimizde bir araya geldik. TBMM’de gerçekleştirdiğimiz toplantıda; STK’larımızın taleplerini dinleyerek, ilimizde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında istişarelerde bulunduk. STK Temsilcilerimizin Diyanet İşleri Başkanlığımızla alakalı taleplerini de Başkan Yardımcımız Burhan İşliyen’e ilettik. Burhan İşliyen Hocamıza katkılarından dolayı teşekkür ediyor, toplantının ilimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi

Konuya ilişkin açıklama yapan Milletvekili Özkaya, Afyonkarahisar’ı ortak akıl ve istişare ile yönettiklerini ifade ederek, “Afyonkarahisar için kim bir hayırlı hizmet yapıyor ise onun en büyük destekçisi bizleriz. Bugün Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu bey ile Diyanet İşleri Başkan Yardımcımız Burhan İşleyen hocamızın da katılımı ile TBMM’de ilimizin kıymetli STK temsilcilerini ağırladık. Onların bizlerden beklentilerini, taleplerini ve ilimiz de yapılacak çalışmaları değerlendirdik. İnşallah bundan sonraki süreçte de, kısım kısım STK Temsilcilerimizi ağırlayarak sorunlara çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023