ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“Yaparsa AK Parti Yapar”

10 Kasım 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali ÖZKAYA ilimizde düzenlenen Hayatımız Maden Çalıştayı’ na katılarak akabinde il merkezi ve ilçelerimizde bir takım ziyaretlerde bulundu. Milletvekilimiz  çalıştay ve ziyaretler hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Milletvekili Özkaya, Ege Maden İhracatçıları Birliği Başkanı İbrahim Alimoğlu ev sahipliğinde 5’ncisi düzenlenen, Bakanlıkların ilgili birimlerinden bir çok üst düzey yöneticinin de iştirak ettiği Hayatımız Maden Çalıştayı’na katılarak “ Başta mermercilik olmak üzere madencilik sektörü Afyonkarahisar’da çok  önemli noktalara gelmiştir. Bizlerde bugün Sayın Başkanımız İbrahim Alimoğlunun ev sahipliğinde iş insanlarımız, ihracat birliklerimiz ve kamu yöneticilerimiz ile bir araya gelerek sektörün bugününü ve yarınını görüşme fırsatı yakaladık. Afyonkarahisar için atılabilecek adımları istişare ettik. Toplantımızın ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını temenni ediyor, katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Akabinde Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan ve yönetimini Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ve teşkilat mensupları ile ziyaret eden Milletvekili sonrasında sanayi sitesindeki esnaflarıda tek tek ziyaret ederek vatandaşlarımızın görüş ve önerilerini dinledi.

Milletvekili ve teşkilat mensupları geçtiğimiz günlerde gelinini kaybeden Ak Parti Fatih Mahalle başkanımız Orhan Karasoya ve abisini kaybeden Büyükkalecik Belediye Başkanı Abdullah Çelik’e taziye ziyaretlerinde bulundu.

Valiliğimiz tarafından düzenlenen “ULU ÖNDER ATATÜRK’ÜN EBEDİYETE İRTİHALİNİN 85. YIL DÖNÜMÜ ANMA PROGRAMI’na ” katılan Milletvekili ÖZKAYA, program sonrasında Vali Kübra Güran YİĞİTBAŞI, Milletvekili İbrahim YURDUNUSEVEN, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan ULUÇAY ile birlikte Sülümenli Beldesinde devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Milletvekili “Hamdolsun ilimizde ve ilçelerimizde doğalgaz çalışmaları, yol yapım çalışmaları ve diğer çalışmalarımız son hızla devam etmektedir. Sıcak asfalt serme konusunda rekorlar kıran İl Özel İdaremize ve Belediyelerimize buralarda görev yapan kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Ülkemiz terminolojisine AK Belediyecilik kavramını kazandıran partimiz, Afyondaki Belediye Başkanlarımızla birlikte dur durak bilmeden çalışmaktadırlar. İllaki bir takım aksaklıklar veya gecikmeler olabilmektedir. Ancak vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerde görüyoruz ki hemşerilerimiz bu durumların gayet farkında ve “Yaparsa AK Parti Yapar, yaparsa sizler yaparsınız Sayın Vekilim” diyerek partimize teveccüh göstermektedirler. Milletvekillerimizle, Teşkilatımızla, Belediye Başkanlarımızla sürekli olarak sahada olan gayret gösteren bir ekibimiz var. İnşaAllah önümüzdeki yerel seçimlerde de Afyonkarahisar’da AK Parti yeni rekorlara imza atacak”dedi.

Vahdet Sitesi Camiinde Cuma namazı akabinde yine hemşerilerimizle bir araya gelen Milletvekili Özkaya, buradan İhsaniye ve Dinar ilçelerimizde çalışmalarına ve ziyaretlerine devam etti.

 

Son Haberler

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023

“2024 Bütçesi 85 Milyon Vatandaşımızın Bütçesidir”

25 Aralık 2023

“Afyonkarahisar’da Tüm Belediyeleri AK Belediyecilik ile Buluşturacağız.”

01 Aralık 2023

“Milletimizin Gönlüne Girecek Adayları Belirleyeceğiz”

12 Kasım 2023

“Yaparsa AK Parti Yapar”

10 Kasım 2023

Türkiye Cumhuriyeti 100. Yaşında

29 Ekim 2023