ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

2021 Yılı Mesajı

31 Aralık 2020

Binlerce yıldır, onlarca medeniyete ev sahipliği yapmış, her bucağında ayrı bir tarih barındıran, töresine, geleneğine bağlı aziz ve muhterem insanların şehri; Afyonkarahisar.
Hüznün, üzüntü ve sevinçlerimizin geride bırakıldığı milletimizle birçok hatıra biriktirdiğimiz, tarihi buluşlara sevindiğimiz, ilimizde büyük yatırımlarla buluştuğumuz 2020 yılını uğurlarken, yeni umutlara yelken açtığımız 2021 yılına erişmenin kıvancını yaşıyoruz.
2020 yılında tüm dünya da yaşanan pandemi kaynaklı sorunlara rağmen, ülkemiz milletimizin desteği ile birçok badireyi başarıyla atlatmıştır. Hep birlikte Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda önüne çıkan engelleri Aziz Milletimizin desteği, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde birer birer aşarak büyük başarılara imza attık.
2020 yılında sağlıktan, bilime, enerjiden, savunmaya birçok alanda sayısız eser ve buluş milletimizin hizmetine sunuldu. Karadeniz’de tespit edilen doğalgaz rezervi milletimizi sevince boğarken, yerli SİHA Akıncı’da göğsümüzü kabartarak hepimizi gururlandırdı. Dünya devi ülkeler pandemi karşısında çaresiz kalırken, ülkemizin virüs karşısında gösterdiği direnç ve yerli sanayimizin ürettiği ventilatörler yine hepimiz için gurur kaynağı oldu. Gönül coğrafyamızda mağdur ve mazlum insanlara uzanan şefkat eli Ülkemiz ’in buradaki kardeşlerimize verdiği destek hepimiz için kıvanç kaynağı olmuştur. Bu yardımların yanı sıra dünyanın önde gelen ülkelerine yapılan sağlık malzemesi yardımları da yine bizler için büyük birer gurur vesilesi oldu.
Bu duygular ile 2021 yılında Türkiye’mizin daha güzel günlere erişmesini, milletimizin huzur ve mutluluğu için daha çok çalıştığımız her anlamda bir önceki yıldan daha bereketli bir yıl olmasını dileyerek, tüm hemşerilerimizin yeni yılını tebrik ediyorum.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023