ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

“Afyonkarahisar’ın Büyümesi Devam Edecek”

26 Mayıs 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, çalışmalarına devam ederek, 2. Tur için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istiyor.

“Afyonkarahisar’ın Büyümesi Devam Edecek”

Afyonkarahisar merkezde esnafları, fabrikaları, şeker fabrikası gibi bir çok noktada vatandaşlarla bir araya gelerek, 28 Mayıs çalışmalarını yürütüyor. Ziyaretleri esnasında yapılan yatırım ve hizmetler ile Türkiye’nin çağ atladığını anlatan Milletvekili Özkaya, “Milletimiz tarihi bir seçime gidiyor, 27 Mayıs Adnan Menderes ve arkadaşlarının CHP’nin faşist zihniyeti tarafından düzmece mahkemelerce idam edilişinin yıl dönümü. Adnan Menderes ve arkadaşlarını rahmetle anıyorum. Tarihi boyunca normal seçimle göreve gelemeyen CHP, zihniyeti 28 Mayıs’ta sandıktan hak ettiği cevabı alacak, bundan hiç şüphemiz yok. Tarih Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarını da asla bölücüler ile yan yana gelmedi diye yazarken, CHP’yi koltuk uğruna verdiği hezeyan vaatler ile bölücülere taahhüt ettiği sözlerle anacak. Biz bundan memnunuz, seçime sayılı günler kala, biz kazanacağımıza inanıyoruz. Çünkü milletimiz Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne inanıyor. Bu seçimler tarihi itibari ile Adnan Menderes’e yapılan darbenin bir gün sonrası, İstanbul’un fethinin ise bir öncesine denk geliyor. Mİlletimiz feraseti ile bu tarihlerin arasında her türlü çirkinliği yapan, kumpascı, algıcı, kumar masasını ve onun bölücü ortaklarını sandığa gömecek” dedi.
Türkiye Yüzyılında Afyonkarahisar’ın da her alanda daha daha ileri bir noktaya gideceğini kaydeden Özkaya, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni dönemde ekonomi başta olmak üzere milletimizin refahını artıracak çalışmaları hep birlikte hayata geçirecek, dev yatırımlar ile Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın büyümesini devam ettireceğiz” dedi.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023