ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

Bize Enişte Değil, Devlet Lazım

04 Mayıs 2023

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, TBMM Anasaya Komisyonu Başkan Vekili ve Milletvekili Adayı Ali Özkaya ziyaretlerini sürüdürüyor.
Bize Enişte Değil, Devlet Lazım
Afyonkarahisar Merkez başta olmak üzere ilçelerde yoğun şekilde programlarına devam ederek, vatandaşlarla buluşuyor. Sandıklı ilçesinde yaptığı programları kalabalık bir heyet ile gerçekleştiren Milletvekili Özkaya, pazaryeri ve köylerde vatandaşlarla bir araya geldi. Akşam Mahalle mitinge katılarak, bir konuşma yaptı. Milletvekili Özkaya burada Babacan ve Davutoğlu’na yüklenerek “Bize enişte değil, devlet lazım. Afyonkarahisar eniştenin değil Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durdu, bundan sonrada durmaya devam edecek. 14 mayısta bunlara güzel bir cevap vereceğiz. Milletimiz 14 Mayıs’ta bunlara öyle bir tokat atacak ki, sesi kandilden, pensilvayadan yankılanacak” dedi. Konuşmasında Muhalefete ve muhalefet adaylarına yüklenen Özkaya “Bizim yaptıklarımıza onların hayalleri bile erişemez. Biz ilimize eser kazandırıyoruz, şimdide müjdesini verdik, en az 100 yataklı yeni bir hastaneyi ilimizin doğu bölgesine kazandıracağız, yapımı devam eden 1250 konutun sayısını 3.000 ine çıkarıyoruz. İnşallah teleferik ile üniversitelerimize yeni kazandıracağımız tesislerin temelini atacağız. Biz diyoruz ki söz uçar, eser kalır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile ilimize ve Türkiye’ye eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Onlar konuşur, biz yaparız” dedi.

İlçelerimizin Tamamına Eşsiz Eserler Kazandırdık”

Programlarına Dinar ilçesinde devam eden Milletvekili Özkaya, burada esnaf ziyaretleri ve galericiler sitesi temel atma programına katıldı. “Dinar’dan Sultandağı’na tüm ilçelerimize eşsiz ve örnek eserler inşaa ediyoruz. İlçelerimizin, ilçe bazında kalkınması ve büyümesi için istihdam, üretim , ihracat ve yatırım odaklı projeleri bir bir hayata geçiyoruz. Bu yatırım ve hizmetler ancak istikrar ile Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lider ile mümkün oluyor. Ben Afyonkarahisar’ın aziz insanlarının tercihlerini bu yönde yaparak, herkese bir ders vereceğine inanıyorum” diye konuşan Milletvekili Özkaya’nın, Dinar SKM’de yaptığı program ise miting havasında gerçekleşti.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023