ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

ESOB Başkanı Üstün’den, Özkaya’ya Teşekkür

05 Mayıs 2023

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili, TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili ve Milletvekili Adayı Ali Özkaya Afyonkarahisar Programlarına devam ediyor.

ESOB Başkanı Üstün’den, Özkaya’ya Teşekkür

Ziyaret ettiği yerlerde yoğun ilgi ile karşılaşan Özkaya, Avukatlar ve esnaflar ile buluştu. Avukatlar ve esnaflar için önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade eden Milletvekili Özkaya, “Hükümetimiz avukat ve esnaflarımız için çok önemli projeleri hayata geçirdi” dedi. Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Cengiz Üstün’ün daveti ile Birliğe bağlı oda başkanları ve esnaflar bir araya geldi. Milletvekili Özkaya’ya, teşekkür eden Birlik Başkanı Üstün “Ali Özkaya vekilimiz özellikle pandemi döneminde hem esnaflarımı hemde vatandaşlarımız lehine Afyonkarahisar özelinde önemli çalışmalar yaptı. Her zaman bir telefon kadar uzağımız da olan Milletvekilimiz, esnaflarımız için bir çok yasal düzenlemenin esnaflarımızın yararına olacak şekilde yapılmasını sağladı. Şehrimizde de bir çok hizmeti var. Ben kendisine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

“Eserlerimiz ile Milletimizin Huzurundayız”

Milletvekili Özkaya’da, Afyonkarahisar’da esnafların ahilik kültürünü yaşatan ve devam ettiren bir anlayış içerisinde olduklarını belirterek “Bizler esnaflarımız için, yapmamız gerekeni her zaman yapmaya hazırız. Tarımda, hayvancılıkta, sanayide olduğu gibi esnaflarımız ve bağlı sektörlerinde de bir çok çalışmayı odalarımız ve esnaflarımız ile istişare halinde gerçekleştiriyoruz. Biz kuru laf, söz ile siyaset yapmıyoruz. Biz icraatlerimiz ile Afyonkarahisar’a ve Türkiye’ye kazandırdığımız sayısız eser ile milletimizin huzurundayız. Elbette eksikler olabilir, hatalar olabilir, insanın olduğu yerde bu doğaldır. Ancak tüm bunların çözüm adresi yine AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Esnaflarımızın büyük sıkıntılar yaşadığı özellikle pandemi sürecinde biz onların yanında ve en büyük destekçileriydik. Ben inanıyorum ki ahi evranın kültürünü yaşatan esnaflarımızın, sanatkarlarımızın Cumhurbaşkanımız ve AK Parti ile tarih yazacağını hem bir milli görev, hemde bir vefa ifadesi olarak biliyorum” dedi.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023