ALİ ÖZKAYA AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ

Halkımızın ve Esnafımızın Emrindeyiz

01 Ekim 2021

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Afyonkarahisar bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Laf Değil, İcraat Yapıyoruz

İlk olarak Bolvadin Dişli ve Özburun beldelerini ziyaret ederek, Belediye Başkanları ve vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Özkaya’ya ilgi yoğun oldu. Dişli Belediyesi tarafından yapılan çalışmaları Dişli Belediye Başkanı Süreyya Güvenir, Bolvadin İlçe Başkanı Hasan Topçu, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan ve teşkilat mensupları ile birlikte inceleyen Milletvekili Özkaya, “Dişli Beldemiz de gayretli çalışmaları ile büyük bir değişimi gerçekleştiren Belediye Başkanımız Süreyya beye bu yatırımları halkımızla buluşturduğu için teşekkür ediyoruz” dedi. Dişli’de istihdama önemli katkı sunacak Tekstil Fabrikası inşaatını da inceleyen Milletvekili Özkaya, Başkan Güvenir’i tebrik etti.  Belediyelerle ilgili her türlü talebi karşılamak için Ankara’da önemli çalışmalar yaptıklarının altını çizen Milletvekili Özkaya, “Halkımızı yakından ilgilendiren, Belediyelerimizin çalışmalarına destek olmak için, Belediye Başkanlarımıza desteğe hazırız.” dedi. Dişli’deki ziyaretlerinin ardından Bolvadin’in Özburun Beldesine geçen Milletvekili Özkaya, burada Belediye Başkanı Şahin Şener ile belediye çalışmaları ile alakalı bir görüşme gerçekleştirdi. Vatandaşlarla sohbet eden Milletvekili Özkaya, “Halkımız için var gücümüzle çalışıyoruz. AK Parti olarak, Teşkilatlarımızla, Milletvekillerimizle, Belediyelerimizde hep birlikte, halkımızın faydasın katkı sunan çalışmaları gayretle hayata geçiriyoruz. Laf değil, icraat yapıyoruz” dedi. Daha Sonra Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı Makamında ziyaret eden Milletvekili Özkaya, Bolvadin İlçe Başkanı, Teşkilat Mensupları ve Belediye Başkanı ile birlikte Bolvadin Merkez’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Uluçay’a Taziye Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Şuhut’lu hayırsever iş adamı Recep Uluçay’ın ailesine AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Şuhut AK Parti İlçe Başkanı Ali Diren, Belediye Başkanı Rece Bozkurt ve teşkilat mensupları ile taziye ziyaretinde bulunan Milletvekili Özkaya, taziye sonrasında Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’tan belediye çalışmaları ile alakalı bilgiler alan Milletvekili Özkaya, daha sonra Şuhut’ta İl Gençlik Kolları tarafından düzenlene Mahalle Bizim, Gençlik Bizim isimli etkinlik ile Şuhut Gençlik Kolları ile bir araya geldi.
Halkımızın ve Esnafımızın Emrindeyiz

Ziyaretlerinin 2. Gününde Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz ile birlikte Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret ederek devam eden Milletvekili Özkaya, burada itfaiyecilerin itfaiye haftasını tebrik etti. Merkeze bağlı Gebeceler Belediyesini ve vatandaşları da ziyaret Milletvekili Özkaya, burada Belediye çalışmaları ile alakalı Belediye Başkanı Hüseyin Toğulluk’tan bilgiler aldı. Milletvekili Özkaya, Gazlıgöl Caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştirerek, Esnaflara hayırlı bereketli işler diledi. “Esnafımızın her zaman yanındayız. Halkımızın ve Esnafımızın emrine amadeyiz. Halkımız ve Esnafımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” diye konuşan Milletvekili Özkaya, ziyaretlerini burada sonlandırdı.

Son Haberler

“Güçlü Türkiye’nin Hedeflerini Çocuklarımız Gerçekleştirecek”

23 Nisan 2024

AK Parti ile Tarih Yazacağız

24 Şubat 2024

Özkaya, İlçelerde Vatandaşlarla Buluşuyor.

23 Şubat 2024

Özkaya ve Arslan Sahada

17 Şubat 2024

Miraç Kandili ve 6 Şubat Depremi Anma Mesajı

06 Şubat 2024

“2024 yılının daha bereketli bir yıl olacağına inanıyorum”

30 Aralık 2023